Apie įmonę „TIKTAS“

R. Maženio įmonė savo veiklą pradėjo vykdyti 1991 metais. Mūsų įmonė gyvuoja jau 25-erius metus, nuo pat pirmųjų Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metų, tad mes galime pagrįstai didžiuotis savo veiklos patikimumu ir stabilumu bei nuolat augančiu patenkintų klientų ratu. 

R.Maženio įmonė yra Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė. 


2007 metais R.Maženio įmonė subūrė entuziastingų žmonių komandą ir pradėjo projektuoti, bei statyti unikalius ypatingai šiltus ir ekonomiškus skydinius namus su prekiniu ženklu „TIKTAS“.  Šiai dienai Lietuvoje esame įgyvendinę daug ypatingai šiltų ir ekonomiškų skydinių gyvenamųjų namų „TIKTAS“ projektų. Vykdydami projektus mes pasižymime, tuo, kad mūsų užsakovas, kuris statosi mūsų unikalų ypatingai šiltą ir ekonomišką skydinį namą „TIKTAS“, neturi jokių rūpesčių dėl statybų, nes mes atliekame projektavimo darbus, gaminame skydus ir juos sumontuojame, atliekame pilną vidaus ir išorės apdailą, padedame užsakovui sutvarkyti visus dokumentus, susijusius su namo statyba. 

Taip mūsų užsakovai su minimaliais rūpesčiais už konkurencingą kainą gauna unikalų ypatingai šiltą ir ekonomišką skydinį namą  „TIKTAS“. 

Tad jei planuojate statytis namą SAU, būtinai kreipkitės į mus. Mes atsakysime į visus JUMS rūpimus klausimus, suteiksime galimybę apsilankyti mūsų pastatytuose namuose ir įsitikinti, kad statytis šiltą ir ekonomišką skydinį namą „TIKTAS“ — tikrai verta!

Iki susitikimo!